Gimnazija Ćuprija

Osnovana 1909. godine

Udzbenici za prvi razred


Postovani ucenici prvog razreda Gimnazije,

S obzirom da je reformom programa za prvi razred predvidjena mogucnost koriscenja vise razlicitih udzbenika, delova udzbenika, stampanog materijala i slicno, u okviru jednog predmeta, nase najbolje resenje je  da ucenici krenu u skolu, a onda ce im nastavnici reci sta od literature mogu koristiti u okviru datog predmeta, kako bi izbegli nepotrebnu kupovinu novih udzbenika, ili kupovinu vise udzbenika za jedan predmet. Naravno, nastavnici ce imati obzira za vreme potrebno da se pribavi sva potrebna literatura.

S postovanjem,

Darko Miljanic, direktor.


Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Komentari su trenutno onemoguceni.


Hit Counter provided by Sign Holders