Poštovani,

Gimnazija u Ćupriji organizuje besplatne časove matematike u cilju pripreme za polaganje prijemnog ispita za upis u školsku 2022/23. godine za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku.


U okviru pripreme, profesori matematike će objašnjavati i vežbati sa učenicima zadatke na srednjem i naprednom nivou iz Zbirke za pripremu završnog ispita, kao i zadatke sa prijemnih ispita prethodnih godina.


Priprema će biti organizovana u periodu od 28.02.2022. do 10.05.2022. u prostorijama Gimnazije (u slučaju nepovoljne epidemiološke situacije, nastava će se realizovati na daljinu)

 

Pozivamo sve učenike zainteresovane za upisivanje ovog smera da se prijave.

 

Popunjene prijave poslati na e-mail: gimnazijacuprija1909@gmail.com ili predati lično u sekretarijatu škole.

Prijava možete preuzeti ovde

Prijava za pripremu IT 2022