UPISUJEMO NOVU GENERACIJU BUDUĆIH IT STRUČNJAKA

I ove godine Gimnazija u Ćupriji upisuje novu generaciju učenika sa posebnim sposobnostima za informatiku i računarstvo.

Tim povodom, Gimnazija u Ćupriji organizuje besplatne časove matematike u cilјu pripreme za polaganje prijemnog ispita za upis u školsku 2021/22. godinu za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku.

U okviru pripreme, profesori matematike će objašnjavati i vežbati sa učenicima zadatke na srednjem i naprednom nivou iz Zbirke za pripremu završnog ispita, kao i zadatke sa prijemnih ispita prethodnih godina.

Priprema će biti organizovana u periodu od 06.03.2021. do 31.05.2021. u prostorijama Gimnazije (u slučaju nepovolјne epidemiološke situacije, nastava će se realizovati na dalјinu)

Pozivamo sve učenike zainteresovane za upisivanje ovog smera da se prijave.

Potrebno je da popunjenu prijavu pošaljete na email adresu gimnazijacuprija1909@gmail.com, ili da je donesete lično u sekretarijat škole radnim danima od 08.00 do 15.00 časova.

Prijavu popunjavaju roditelji ili staratelji.

Rok za dostavljenje prijava je do 01. marta 2021. godine.

Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju

Gimnazija Ćuprija

Prijava za pripremu IT 2021