Nastavnici koji realizuju nastavu tokom 2016/17. školske godine
PREZIME I IME | PREDMET | ODELJENJA | STAŽ |
1) Aćimović Milena | Srpski jezik i knjiž. | I/1, I/2, I/3, III/3 | 32 |
2) Ilić Marija | Srpski jezik i knjiž. | II/1,II/2,II/3, III/1,III/2 | 15 |
3) Odarenko Jelena | Srpski jezik i knjiž. | IV/1,IV/2,IV/3 | 3 |
4) Stanković Danijela | Franc. b i lat. jezik | FR: I/1,I/2,I/3,II/2,III/2,III/3,IV/2,IV/3 LAT: 2/1, 2/2 | 17 |
5) Vlahović Maja | Franc. b i lat. jezik | LAT: I/1,I/2,I/3, II/3 FR: 2/3 | 14 |
6) Jončić Zorica | Nemački jezik b | I/1, I/2, II/1, II/2,III/1,III/2,IV/1,IV/2 | 35 |
7) Nešić Olivera | Engleski jezik a | I/1, I/3, II/1, II/2, III/1, III/2, IV/1 | 26 |
8) Zdravković Marija | Engleski jezik a | II/3,III/3, IV/2, IV/3 | 15 |
9) Zubović Jelena | Istorija | I/1,I/3,II/1,II/2,II/3,III/1,III/3, IV/1,IV/2, IV/3 | 25 |
10) Janjić Predrag | Istorija | I/2,III/2 | 16 |
11) Miladinović Dušica
12) Pantić Daniela 13) Marjanović Tamara
14) Savić Aleksandar |
Geografija
Geografija
Geografija
Geografija |
II/3,III/1,III/2, III/3,
II/1,II/2
I/1, I/2
I/3 |
28
19
7
8 |
15) Miteva Nevenka | Psihologija i Građansko vaspitanje | Psihologija: II/1,II,2,II/3 GV: gr. I/1,2,3, IV/1,2,3 | 34 |
16) Milinković Jovan | Filozofija | III/1, III/2, III/3, IV/1, IV/2, IV/3 | 23 |
17) Stanić Milorad | Sociologija, Ustav | IV/1, IV/2, IV/3 | 36 |
18) Cvetković Milica | Matematika | I/1, I/2, II/3,III/2, III/3 | 32 |
19) Cvetković Vladan | Matematika | II/2, IV/1,IV/3 | 30 |
20) Timotijević Srećko | Matematika | II/2, IV/2 | 31 |
21) Todorović Miladin | Matemaika | I/3, III/1 | 36 |
22) Ilić Slavica | Fizika | I/1,I/2, I/3, II/1, II/2, II/3,IV/1,IV/2,IV/3 | 19 |
23) Miljanić Darko | Fizika | III/1, III/2, III/3, | 12 |
24) Ilić Danijela | Biologija | I/1, I/2, I/3, II/1, II/2, II/3, III/2, IV/1,IV/2,IV/3 | 18 |
25) Stevanović Slavica | Biologija | III/1, III/3 | 11 |
26) Stevanović Gajović Vesna | Hemija | I/1, I/2,I/3,II/1, II/2, II/3, III/2, IV/1,IV/2,IV/3 | 17 |
27) Ilić Pantić Ana | Hemija | III/1,III/3 | 12 |
28) Stojiljković Vlastimir | Fizičko vaspit. | I/1,I/2, II/1,II/2, II/3, III/1,III/2, III/3, IV/1,IV/2 | 27 |
29) Peković Tijana | Fizičko vaspit. | I/3, IV/3 | 18 |
30) Milenković Slađan | Likovna kultura | I/1, I/2, I/3, II/1, II/2, II/3 | 17 |
31) Trkulja Sonja | Muzička kultura | I/1, I/2, I/3, II/1, II/2, II/3 | 23 |
32) Jovanović Slavica | Racunarstvo i informatika | 2. grupa: I/1, I/2, I/3, II/1, II/2, II/3,Odeljenja: III/3, IV/1, IV/2 | 28 |
33) Dimitrijević Milosav | Racunarstvo i informatika | 1. grupa: I/1, I/2, I/3, II/1, II/2, II/3,Odeljenja: III/1, III/2, IV/3 | 31 |
34) Mihajlović Lidija | Građansko vaspitanje | II/1,2,II/3, III/1,2 | 22 |
35) Sokolov Dejan | Verska nastava | I/1,I/2, I/3,II/1, II/2,II/3,III/1,III/2,III/3,IV/1, IV/2 i IV/3 | 8 |
36) Jelić Zorica | Biologija | neplaćeno odsustvovanje | 32 |
37) Miloradović Stojković Danijela | Engleski jezik A | I/2 | 9 |