GIMNAZIJA

Ćuprijska Gimnazija smeštena je u centru grada, u blizini kulturnog centra, biblioteke, muzičke škole, hale sportova.

GIMNAZIJA

U svojoj dugogodišnjoj i bogatoj istoriji gimnazija u Ćupriji iznedrila je veliki broj đaka.

• 1909

Gimnazija u Ćupriji je počela sa radom septembra 1909. godine na osnovu Ukaza kralja Petra prvog Karađorđevića.

Pripremna nastava iz matematike

Poštovani,

Gimnazija u Ćupriji organizuje besplatne časove matematike u cilju pripreme za polaganje prijemnog ispita za upis u školsku 2024/25. godine za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku.

U okviru pripreme, profesori matematike će objašnjavati i vežbati sa učenicima zadatke na srednjem i naprednom nivou iz Zbirke za pripremu završnog ispita, kao i zadatke sa prijemnih ispita prethodnih godina.

Priprema će biti organizovana u periodu od 04.03.2024. do 10.05.2024. u prostorijama Gimnazije

Pozivamo sve učenike zainteresovane za upisivanje ovog smera da se prijave.

Popunjene prijave poslati na e-mail: gimnazijacuprija1909@gmail.com ili predati lično u sekretarijatu škole.

Prijavni obrazac se nalazi na linku ispod teksta, a može se preuzeti i u sekretarijatu Gimnazije.

PREVOZ

Plan linija gradskog i prigradskog prevoza putnika na teritoriji opštine Ćuprija.